Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karaoke párty u Guffa

29. 11. 2009

Týden nám utekl jak voda a všichni ,dobře naladění z Kateřinské zábavy ,chtěli další pořádnou akci.Uspořádání další akce se ochotně ujal Pampec,na počítač sehnal program Karaoke,s Kikim domluvil aparaturu a mikrofon,po pár pivech ukecal i Guffa,aby půjčil sklep.

V sobotu jsme jako vždy nemohli chybět v tělocvičně,tak se začátek akce posunul na 20:30,skutečný začátek byl až kolem 21. hodiny.Speca šel z tělocvičny dřív,aby zajel do Hodonína pro Iwu a při té příležitosti nakoupil brambůrky a rum.

Jelikož šel Guff projíždět nové auto,tak nám dal klíče od sklepa ,ať tam aspoň zatopíme a nachystáme vše potřebné k pohoštění návštěvníků této poněkud ojedinělé akce.V devět hodin už sme byli na místě a ladili aparaturu.Já s bonym sme se ujali výběru vína a šli jsme dolů koštovat a později i natahnůt nějaký ten vzorek.Mezitím se skoro všichni sešli a Kiki začal testovat program i výkon svých reproduktorů.První kdo zkoušel zpívat byl Pampec a to tak po pátém pohárku,musím dodat,že mu to celkem šlo,v porovnání s jeho zpěvem ve tři ráno.K Pampecovi se přidal i Bony a sřihli si pár pěkných duetů.Pak už zpívali skoro všichni a u mikrofonu se tvořili i fronty.Speca otevřel rum,Koštál otevřel placaňu a nabídl domácí buchty ze zabijačky(škvarky tlačenku) a tomu už odolal málokdo.Nejlepším zpěvákem byla oceněna  Petra,která to měla i s potleskem.Kolem druhé hodiny se to pomalu začalo rozprchat,to Kiki,jako známý Dj's,nemohl vydýchat a rázně ukončil karaoke program,s tím,že nasadil rychlejší taneční muziku.Chvílemi sem si připadal jako na diskotéce,všichni tančili,hrála svižná muzika a nikdo nemyslel na hodiny.Holky z Ratíškovic odjížďeli domů kolem páté hodiny a já, Guff,Kiki  sme to zabalili chvíli po nich.Tato akce se u mě zapíše jako jedna z nejlepších v životě a už se těším na příští týden na mikuláše.

Pár fotek už sem dal do fotogalerie,zbytek dodám,až mi přijdou.

 

 

bengaa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář