Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obecní ples

24. 1. 2010

V sobotu 23.1. se u nás konal Obecní ples, na kterém nám hrála k poslechu a tanci naše oblíbená kapela JAMA. Oblíbená hlavně proto, že v ní válí i náš stálý člen Jara Bělík.

Začátek plesu byl v 8 hodin, to snad nikdo z nás nestihl, někdo byl na pravidelném sobotním tréninku a někdo se musel doma aspoň 2 hodiny líčit. Já jsem na ples dorazil kolem deváté hodiny večerní v doprovodu Pampeca, Jana, Petry, Verči a Katky. Pro hasiče a jejich příznivce rezervovala Eva 2 stoly o celkové kapacitě 17 lidí. Vytáhlo se víno, Jelziny , nějaké brambůrky a začalo se vesele popíjet a hodovat. Poslední na plesk dorazil Bony, jeho zdržení asi způsobilo pečlivé přichycení růžičky k jeho saku. Ostatně ples byl na téma: Květinový bál, a tak nebyla nouze o různé květinové doplňky na různých částech těla. Někdo to řešil květinkou v náprsní kapsičce, jiný měl květinku strčenů zu uchem jak myslivec, dokonce byli i extrémy, jako například Jara Bělík a jeho výstřední hipies oblečení a některé dívčiny s kvítkovanýma tangama . Tombola byla za 20 Kč a skoro každý něco malého vyhrál, i když závěrečné losování se táhlo a táhlo a nakonec se změnilo v podivnou frašku , jediné štěstí bylo to, že aspoň Košťál vyhrál jednu z hlavních cen, i když i to bylo o prsa japonské ženy. Celý večer jsme trávili na parketě a myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že jsem skoro protancoval botky, a to nejen já.

Kapela hrála jako z partesu a všichni jsme se bavili. Michal vyhrál v tombole dort a zrovna ho nechal vedle v hospodě nakrájet, to jsme si pochutnali! Byla taky "dámská volenka" a ta nám tanečníkům hodně podlomila kolena, nejvíc asi Evě, ta si odnášela pět růžiček . U stolu sme proto moc neposeděli, ale našli se i tací, kteří tančit odmítali a trávili většinu času u výčepu, kde do sebe tlačili jednu kořalku za druhou, a to se jim následně vymstilo. Kolem druhé hodiny ranní ohlásil Jara Bělík závěrečnou písničku, ale i tak nakonec hráli do tří. Hráli by i déle, ale  ze strany pořadatelů nebyl prý zájem. My jsme ještě chvíli poseděli a jako poslední jsme opouštěli přísálí kolem 4 hodiny. Někdo šel ještě do Pekla, ale většina z nás už pospíchala domů spát. Pár fotek dám i do fotogalerie.

 

bengaa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář