Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí roku 2009 B-tým part 2

6. 12. 2009

V neděli 12. července se konal Pohár Mistrů, my, jako pořadatelé, jsme v něm také nastoupili, a to hned první. Na křídlo s námi šel zas Petr z Petrova . Moc lidí už nevěřilo, že zvrátíme šňůru NPéček, ale podařilo se, a my poprvé dokončili útok. Drobné chybičky se určitě našly, ale to nikomu z nás nevadilo. Časomíru jsme zastavili na čase kolem 19:70. Náš A-tým tam lupl nějakou 18náctku, spokojeni nebyli (jako vždy), ale odpovídá to tomu jak se na závody připravovali.

Další soutěž byla v Rohatci, zase jsme museli řešit problém s půjčováním levého křídla, naštěstí  přijel i Petr z Petrova, a ten nám ochotně vypomohl. Navíc se Guff na tréninku zranil, a tak za něj musel na B-spoji zastoupit Pavel z Áčka. Na útok se nám mohutně rozpršelo, ale nedalo se nic dělat, museli jsme to překousnout. Utíká se tu po asfaltu, takže to i klouzalo, dali jsme čas 20:65, jelikož stejné podmínky jako my už měli skoro všichni, tak jsme se i s takhle špatným časem umístnili na 4. příčce, naše Áčko čekalo na košaře, a tak šlo na start až poslední, nezapojená proudnice na pravém proudu znamenala NP.

Následovaly dva týdny volna do další soutěže, ta byla v Prušánkách a začínala až v devět večer. Problém s levým křídlem vyřešil Janeq tím, že se na něj přesunul z koše. Myslím, že to byl jeden z nejlepších tahů tento rok. Místo Janka šel na koš Košťál a místo Košťála na savicu Víťa (ovšem to bylo jen na tento závod). Áčko bylo na extralize, tak jsme si zas museli půjčovat mašinu (z Petrova) a helmy s opaskama (z Ratíškovic). Útok jsme rozběhli až moc rychle s tím, že Janek uklouzl a spadl, Bonymu se to taky klouzalo, ještě jsme zabojovali, ale Pampec to utopil v domněnce, že to doběhnem, další NP.

Do Dubňan jsme nejeli, protože s náma nikdo nechtěl běžet savici! A všeobecně se nikomu nechtělo . Ovšem nelenili jsme a pustili jsme se do hledání kluka na savici, padaly šílené teorie až nakonec to vykrystalizovalo na Kubu, ten to zkoušel párkrát, ale nějak mu to nešlo, navíc musel odcestovat na dlouho pryč z republiky. Nakonec někdo, ani nevím kdo, ukecal Specu, ať to zkusí, a on se chytl a docela mu to šlo.

Pořádně jsme potrénovali a vydali jsme se na závody do Hrubé Vrbky, běhá se tu na fotbalovém hřišti, a to se mi zdálo kupodivu z kopce. Áčko dalo čas kolem 17:50 a už jsme byli na startu my. Na B-spoj jsme si půjčili Pavla z Áčka, protože Guff měl nějaké problémy s kotníkem. Útok se mi zdál dobře rozběhnutý, možná pomalejší voda, ale už se mi nepozdával čas, ten ukazoval 19:77, Janeq tam chvíli omýval terč, ale jinak spokojenost.

Za pár dní dodám i poslední díl.

 

bengaa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(pampec, 6. 12. 2009 17:07)

to stým hřištěm v Hrubé sa ti nezdálo to bylo z kopce:D