Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí sezóny 2010 tým B-part 1

24. 11. 2010

Tento rok jsem díky studijním, pracovním, osobním, rodinným, zdravotním, sportovním a dalším směšným důvodům neměl moc času se věnovat pravidelné aktualizaci těchto stránek.
 Bohužel nemůžu slíbit zlepšení . Bilancovat budu až v posledním partu, a tak se můžeme rychle vrhnout na průběh sezóny tak, jak jsem ho viděl já přes ty růžové brýle.

Všecek humbuk začal řádnou přípravou v tělocvičně a nejen tam (nebyly výjimkou pravidelné seance v místních putykách), před začátkem sezóny jsme navštívili Roštín, a tam jsme řádně bouchali jeden útok za druhým. Vše je popsáno ve starších článcích, a tak se tím dále nebudu zabývat. Byly popsány i první závody ve Vlkoši a závody v Mistřicích, k těm už se dále nebudu vracet.

Závody v Dubňanech, červen už klepal na vrátka, a přece byla extrémní zObrazekima a pršelo. 20 týmů v mužské kategorii slibovalo solidní závody. Na závody jsme se dostavili osobákama. Chyběl Janek, už si nevzpomínám proč, jeho místo v klidu zastoupil Jara Bělíků. Díky zimě a dešti se nikomu nechtělo ani vylézat z auta, až těsně před startem jsme se sešli u základny, vyfotili jsme se a čekali na start. Za námi ještě prolétl Jura Bábíček (sanitka) se sanitkou a pustil sirénu, když nás zahlédl. Najednou přestalo pršet. Rychle jsme vlétli na základnu. Nachystali vercajk a hurá útočit. Útok na jistou s konečným časem 18:89, nikdo nepokazil, nikdo se neblýsknul, nakonec velká spokojenost se třetím místem. První místo si odvezli kluci z Vlkoše a druzí byli Petrovjani.

Závody v Čeložnicích byly týden po Dubňanech, svítilo sluníčko a celý B-tým se sjel na místní fotbalové hřiště minimálně obhajovat třetí místo z Dubňan. Z 19 týmů v mužské kategorii jsme měli respekt, ale my jsme přijeli vyhrát! A to hlavně kvůli obrovskému putovnímu poháru, který jsme zahlédli v držení kluků z Vlkoše. Na start jsme se dostali docela pozdě, dlouhou chvíli jsme krátili fotbálkem, okukoObrazekváním cen a hasiček, vychvalováním se úspěchem z Dubňan před Lojzou a debatami s přítomnými děvčaty. Před startem obligátní foto a šlo se na základnu, všecko bylo perfektně připraveno a já jsem si připadal spíš unavený z dlouhého čekání. Útok se klukům vzadu povedl a poslali nám vodu skoro do běhu, vepředu jsem prostříkal na 18:20. To nás posunulo na první místo před Vlkoš. Nakonec se před nás ještě nacpali kluci z Pasohlávek a vyfoukli nám Putovní pohár .

Krátký úvod mám za sebou a vy se můžete v brzké době těšit na druhý part, v něm se věci budou pomalu komplikovat - zasvěcení vědí.

 

bengaa