Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2011

23. 1. 2012

Loňský rok jsem tomu moc nedal (a nejenom já), o Vánocích 2010 jsem si utrhl křížový vaz v pravém kolenu a do června jsem byl vyřazený z jakéhokoliv tréninku.

Poskládali se dva týmy a ke konci sezóny dokonce 3. Výsledky Béčka byly hodně špatné a dost lidí to přestávalo bavit, pořád se odehrávaly žabo-myší války mezi námi a dalšími členy sboru, za chvíli mě to omrzelo, podrazy se pamatují, i když se o nich nemluví. Nakonec jsem byl rád, že jsem se nemusel účastnit všeho. Nad loňským rokem proto otočme list a připravme se plnohodnotně na reprezentaci Vacenovic v tomto roce.

Z nezávodních akcí se naopak skoro všechno vydařilo podle představ. Pálení čarodejnic, Den dětí, večerní extraligová zábava se skupinou Jama, dále různé soutěže pro mladé hasiče byly velice povedené a vidět radost v tvářičkách těch prcků je k nezaplacení. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kteří pomáhali při organizaci a doufám, že tento rok to proběhne v tom samém, ne-li lepším duchu.

Mezi méně povedené akce patřil koncert Jamy - na kterém bohužel pršelo, a tudíž účast nebyla tak velká jak jsme očekávali. Dále koncert Moravanky - zase nevyšlo počasí a přes občasný déšť hodně foukal studený vítr.

Dalších akcí jsem se neúčastnil, protože jsem od srpna immerwere v zahraničí.

Na tento rok mají hasiči naplánovano ještě více akcí než vloni, postupně Vás budu informovat zde, i na Facebookových stránkách. Také se toho hodně vybudovalo a ješě se budovat bude, pokusím se o  podrobnější seznámení s naší Firearénou.

Na závěr ještě přeju Veselé Velikonoce a Šťastný Nový rok.

 

bengaa